Forsiden              Tjenester               Ansatte               Om oss              Siste nytt               Bilder              Statistikk
  Navn    Avdeling Direkte tlf Mobil E-post
   Rune Midtstøl    Ledelse/eier 37000161 90761444    rune@midtstoel.no
   Frode Midtstøl    Ledelse/eier   91117888    frode@midtstoel.no
   Arne Midtstøl    Ledelse/eier   90778970    midtstol@online.no
   Bodil Stormoen Midtstøl    Økonomi/lønn 37000175 90761445    bodil@midtstoel.no
   Jan Arild Myrvang    HMS 37000176 48285829    jan-arild@midtstoel.no
   Øyvind Ravnåsen    Salg/marked 37000172 97054305    oyvind@midtstoel.no
   Jens Otto Krogstad    Transport/kran 37000164 95946435    jens-otto@midtstoel.no
   Morten Rognmo    Renovasjon 37000163      morten@midtstoel.no
   Jan Audun Aase    Verksmester Stoa   97054304    jan-audun@midtstoel.no
   Rune Fevik    Verksmester Myrene   91651581    rune.fevik@midtstoel.no
Flere ansatte finner du HER
________________________________________________________________________________________________________________
 

Midtstøl Transport AS    Stoaveien 19    4848 Arendal     Tlf 3700 0160     Fax 3700 0171     post@midtstoel.no     Org nr 914290864
                                             Noen av våre samarbeidspartnere